10.6 C
New York
1 Грудня, 2020
Новини монастиря та парафії

Отець Ігнатій – Почесний громадянин міста Червонограда

Спільнота Василіянського монастиря у Червонограді та парафії святого Юрія вітає отця Ігнатія із присвоєнням звання «Почесний громадянин міста Червонограда». Це заслужена нагорода.

Перебувавши на посаді ігумена, отець Ігнатій зробив значний персональний внесок у розвиток духовного життя містян. Зокрема, за його ініціативи було започатковано та проведено впродовж багатьох років масові загальноміські заходи: Йорданська купіль, Моління на вервиці вулицями міста, Євхаристійний хід Червоноградом, Великодні гаївки.

Будучи деканом Червоноградського деканату Сокальсько-Жовківської Єпархії, отець Ігнатій   проводив велику просвітницьку роботу, утверджуючи на наших теренах   українську християнську культуру та сприяв збереженню міжконфесійного миру і злагоди.

У 2009 році він був організатором  непересічної пам’ятної події  – проведення у Червонограді Міжнародної Прощі Вервиці,  яка стала вагомим кроком у духовному  розвитку нашого краю.

Персонально отець Ігнатій долучився до візиту Блаженішого Любомира Гузара до Червонограда та зустрічі Патріарха із мешканцями міста.

Зарекомендував себе, отець Ігнатій, як успішний менеджер. За час своєї діяльності йому вдалось відремонтувати монашу обитель: облагородити подвір’я храму, відреставрувати зовнішній та внутрішній вигляд церкви та монастиря, розписати інтер’єр споруди. Сьогодні Святоюрська обитель – це не тільки  надійна опора та підтримка  для значної частини мешканців, але й справжня окраса міста, що гармонійно поєднуємо минуле і сьогодення. 

На храмі за його ініціативи було відновлено історичну пам’ятку – герб Кристинополя та збережено Чудотворну Ікону Кристинопільської Божої Матері – покровительки міста.

І, мабуть, кожен парафіян нашого храму має теж за що подякувати отцю Ігнатію.

Related posts

Можливо, і ми, в якісь мірі, є тими розслабленими та інколи втрачаємо надію, – з недільної проповіді

admin

Бути просвітленим наукою Христовою чи ні?

admin

Як відзначатимуть храмове свято цьогоріч?

admin

Leave a Comment