10.6 C
New York
1 Грудня, 2020
Новини Церкви

Створено платформу художніх та документальних фільмів християнського змісту

Онлайн-платформа «VatiVision», створена приватними підприємцями, пропонує відеоматеріали, метою яких є сприяти поширенню християнського послання.

Світлана Духович – Ватикан

«VatiVision»  таку назву має платформа, на якій можна буде переглядати за запитом художні та документальні фільми, а також серіали, що мають християнський зміст. Ідея створення цієї платформи, що почала діяти 8 червня 2020 р., належить двом приватним фірмам: «Officina dellaComunicazione» і «Vetrya», керівники якої зазначають, що мета цього онлайн-ресурсу полягає в тому, аби завдяки новим технологіям сприяти поширенню християнського послання.

Коментуючи створення «VatiVision», Префект Дикастерії в справах комунікації Святого Престолу Паоло Руффіні вказав на важливість того, що цей проект реалізували приватні підприємці, які усвідомили важливість запропонувати якісний контент, пов’язаний з католицькою традицією та культурою. «Ватикан прихильно ставиться до цієї ініціативи, яка не є інституційною»,  підкреслив він, зазначаючи, що сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо потребу знайти місця, де можемо знайти і поділитися добрим і прекрасним. «VatiVision» публікуватиме також матеріали, виготовлені у співпраці з «Vatican Media». 

Платформа «VatiVision» доступна в усьому світі в багатоекранному режимі, або через браузер за посиланням www.vativision.com, або як додаток для смартфонів, планшетів, смарт-телевізорів та телеприставок, доступний у всіх цифрових магазинах. «VatiVision» вже пропонує багатий за змістом каталог, багатий на документальні та художні фільми, присвячені відомим відпустовим місцям, біографіям святих, тощо. 

Related posts

Звернення Блаженнішого Святослава «Майбутнє нашої Церкви, України і народу залежить від освіти та виховання наших дітей»

admin

Пастирське Пасхальне послання до священиків, монахів, монахинь і всіх вірних Сокальсько-Жовківської єпархії

admin

Таємницею єдності в розмаїтті є дар

admin

Leave a Comment