9.3 C
New York
29 Листопада, 2020
Марійська Дружина

Марійська Дружина – спільнота молоді

Марійська Дружина – це релігійна спільнота молоді яка працює на прославу Пречистої Діви Марії та є під її опікою.


Мета: виховання свідомої молоді які беруть участь у житті церкви, парафії та міста. Поглиблення в вірі та зростанні любові до ближнього. Набуття лідерських навичок, праця у команді, комунікація, відповідальність, нові знайомства, ближче пізнання Бога.

Зібрання: вівторок 18:00, субота 18:00


Сторінка у Instagram: @md_sv_jur

https://www.instagram.com/p/BvpmBW0jbL2/


Сторінка у Фейсбук(в розробці): Марійська Дружина

Кожен має свої цілі, прагнення та мрії на різних етапах життя. Відтак, знайти своїх друзів та простір для розвитку вдалось знайти п’ятдесятьом молодим людям у молодіжній християнській спільноті Марійська Дружина.
Починаючи з осені учасники Марійської Дружини активно запрошують долучитись до спільноти та разом прославляти Бога і весело проводити час.


Учасники які відвідують спільноту більше року мають можливість 14 жовтня бути офіційно прийнятими до лав Марійської Дружини через посвяту яка відбувається під час Літургії, інші “марійці” поновлюють свої посвяти перед Дівою Марією.
Протягом року спільнота активно функціонує організовуючи при парафії різні активності для дітей такі як: табори “Веселі Канікули з Богом”(доречі, аніматори нашої спільноти організовують табори не тільки при своїй парафії, але й навколишніх селах і навіть областях), святом святого Миколая, Великодні Гаївки(які проходять у центрі міста), волонтерять.


Треба вміти працювати, але не менш важливо добре відпочивати бо це запорука ефективності. Тому “марійці” організовують для себе походи на р.Буг чи до лісу, відпочивають з наметами десь у Карпатських лісах, подорожують Західною Україною, зокрема у Відпустові місця. Також, щонеділі учасники спільно переглядають фільм, бавляться в ігри та просто проводять весело час.
Марійська Дружина також активний учасник у житті парафії. Свята, Престольний празник, релігійні походи містом, прикрашання церкви перед Різдвом, тримання фан до цих справ також належить Марійська Дружина.


Поміж організацією різних активностей, відпочинку, і звичних обов’язків “марійці” чекають у травні прощу з Червонограда до Крехівського монастиря до організації якої також причетна, а також у серпні зі Львова до Гошівського монастиря. Ці дні проведені в постійній ходьбі, не завжди в комфорті згуртовують спільноту та залишають після себе спогади та щирі емоції.
Якщо ти ще не учасник нашої спільноти скоріш приходь, ми чекаємо саме на тебе.

Leave a Comment